collalloc-banner-01.gif


Vítám vás na kynychova-TV.cz
Vítám vás na kynychova-TV.cz

Je mi velkou ctí, přivítat vás na novém cvičebním portálu kynychova-TV.cz, který jsem vytvářela s pocitem, že v současné společnosti je více než potřebné šíření zdravého životního stylu a myšlenky zdravě žít. Protože zdravé žití je to, co nás může udělat šťastné, spokojené a krásné. Tímto portálem bych chtěla přinášet radost nejen vám všem, se kterými si nemůžu zacvičit live ve fitku nebo na svých štacích po ČR, ale ráda budu pomocníkem hlavně pro ty z vás, kteří zrovna nemáte čas chodit do fitka, protože vám to nedovolí rodina či práce.  Moje motto při vytváření tohoto portálu bylo jasné: Hejbejte se, kdykoliv máte čas!Každou minutou cvičení, kterou věnujete sama sobě, přinesete radost nejen svému tělu, ale také psychice a to se přece vyplatí. Protože s pozitivní myslí se přece žije lépe! Na kynychova-TV.cz navíc cvičíte ZDARMA!!!

 

Pohyb by se měl stát stejně samozřejmou součástí každého dne, jako je třeba čištění zubů. Pravidelná duševní hygiena je také nepostradatelná!

 

Cvičební videa připravuji pro všechny. Každý si přijde na své. Videa jsou rozdělena podle mých fitness programů, jejichž jsem autorkou. Najdete zde tak tyto fitness programy:
- Břišní pekáč
- Pevný zadek
- Postava snů
- Protažení těla
- a také mnoho bonusů ze světa zdravého životního stylu.


Těším se na pravidelná cvičení s vámi a nezapomeňte – HEJBEJTE SE, KDYKOLIV MÁTE ČAS S KYNYCHOVA-TV.CZ :-)


Vaše Hanka Kynychová

 
Fitness club Hanky Kynychové Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz