collalloc-banner-01.gif


Aktuality

Postava snů? Vím, jak na to! Postava snů? Vím, jak na to!

Každá z nás řeší svoji postavu. Každá chceme mít postavu snů v letních šatech, topech, šortkách a hlavně v plavkách nebo v plesových šatech či na světbě nebo jiné společenské události. A jak na ni? Samozřejmě, že základem je pravidelné cvičení. Ale nedílnou součástí cestou za postavou snů je správná strava. Říká se totiž, že postavu tvoří 30% cvičení a 70% strava. Na mě to opravdu platí.

Sama za sebe vám doporučuji pravidelný pohyb. Zacvičte si denně alespoň podle jednoho videa tady na kynychova-TV.cz. Pokud se vám podaří zkombinovat dvě až tři videa, bude to skvělé. Nezapomínejte také na protažení těla! Bylo by ideální, kdyby se cvičení stalo každodenní součástí vašeho života, stejně jako třeba čištění zubů. Vždyť i pohyb je určitá hygiena těla, ta duševní.

[více...]
 

Hejbejte se,  kdykoliv máte čas!Hejbejte se, kdykoliv máte čas!

Revoluční cvičení pro všechny generace zcela ZDARMA!

Hanka představuje kynychova-TV.cz

[více...]
 

Vítám vás na kynychova-TV.czVítám vás na kynychova-TV.cz

Je mi velkou ctí, přivítat vás na novém cvičebním portálu kynychova-TV.cz, který jsem vytvářela s pocitem, že v současné společnosti je více než potřebné šíření zdravého životního stylu a myšlenky zdravě žít. Protože zdravé žití je to, co nás může udělat šťastné, spokojené a krásné. Tímto portálem bych chtěla přinášet radost nejen vám všem, se kterými si nemůžu zacvičit live ve fitku nebo na svých štacích po ČR, ale ráda budu pomocníkem hlavně pro ty z vás, kteří zrovna nemáte čas chodit do fitka, protože vám to nedovolí rodina či práce.  Moje motto při vytváření tohoto portálu bylo jasné: Hejbejte se, kdykoliv máte čas!

[více...]
 

Krásné Vánoce a šťasný nový rok 2016 s postavnou snůKrásné Vánoce a šťasný nový rok 2016 s postavnou snů

Moje milé cvičenky (a cvičenci),

 

velmi ráda bych vám toutou cestou poděkovala za vaši přízeň a milá slova, která mi prostřednictvím Facebooku posíláte. Opravdu je mi velkou ctí, že mohu být součástí vašich životů a formovat vaši postavu snů u vás doma prostřednictvím naší kynychova-TV.cz! 

 

Ráda bych vám toutou cestou popřála krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku 2016 vám přeji  hlavně zdraví a hodně elánu do cvičení ;-)

 

Vaše Hanka Kynychová 

 

P. S. Připravujeme pro vás nová videa a spoustu zajímavých věcí, tak nás sledujte i nadále ;-)

[více...]
 

PF 2017 aneb nový rok s novou postavou PF 2017 aneb nový rok s novou postavou

Moji milí příznivci,

dovolte mi popřát vám do nového roku hlavně zdraví, štěstí, lásku a splněná přání. 

 

Je mi velkou ctí, že mohu být součástí vašich životů a vašich domácností prostřednictvím kynychova-TV.cz. Pevně věřím, že i v roce 2017 se mnou budete pracovat na svojí vysněné Postavě snů, na Břišním pekáči nebo Pevném zadku ;-)

 

Děkuji vám za přízeň, které si velmi vážím! Těším se s vámi na viděnou v novém roce se šťastnou sedmičkou. 

 

Vaše Hanka Kynychová 

[více...]
 
 
Fitness club Hanky Kynychové Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové E-shop kynychova-shop.cz Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz